фото прес-служби МВС

Патрульна поліція запрацює у Харкові 26 вересня - Аваков

  26 вересня розпочне свою роботу поліція у Харкові, і цього ж дня розпочнеться набір патрулів у Слов'янську та Краматорську.

  Про це на засіданні Кабміну повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає "Дзеркало тижня"

  "Це остання поліція, яка потрапляє у перехідний етап. У зв'язку з тим, що окремі положення закону на момент підготовки поліцейських ще не вступили в силу", - уточнив Аваков.  

  За інформацією видання, Аваков також наголосив, що 3 вересня стартує набір у нову патрульну поліцію в Івано-Франківську, 6 вересня - у Вінниці, 13 вересня - в Чернігові, 15 вересня - в Херсоні, 21 вересня - у Черкасах і Кременчуці, 23 вересня - в Полтаві. Міністр внутрішніх справ також додав: "Особливо наголошую: в Слов'янську і Краматорську 26 вересня ми розпочинаємо набір в патрульну поліцію". 

  Натомість прем'єр-міністр Арсеній Яценюк також зазначив, що "відповідно до закону про поліції Кабінет міністрів сьогодні приймає рішення про створення центрального органу виконавчої влади, який підпорядковується Міністерству внутрішніх справ. Сьогодні в Україні офіційно створюється Національна поліція".

  Яценюк також доручив забезпечити Національну поліцію бюджетним фінансуванням. "Мінфіну України доручаю невідкладно розробити зміну до закону про держбюджет на поточний і 2016 рік. Мова йде про забезпечення фінансування правоохоронної системи, в першу чергу створення Національної поліції. Кошти, необхідні для того, щоб нові поліцейські вийшли на вулиці і охороняли українських громадян, повинні бути забезпечені як в поточному, так і наступному році", - додав прем'єр міністр.  

  Нагадаємо, закон "Про Національну поліцію" був прийнятий Верховною Радою 2 липня. Президент України підписав його 4 серпня і положення щодо патрульної поліції Києва вступили в силу з дня його публікації. До набрання чинності окремих положень закону, поліцейські в Києві (з 4 липня) працювали за старим законом. А ще у березні цього року Арсен Аваков заявив, що нова патрульна поліція з'явиться у всіх містах-мільйонниках України до кінця 2015 року. 

  Попередній матеріал
  Дизайнер намалював на повітряній кульці туристичну карту, яку можна збільшувати стисненням
  Наступний матеріал
  Спостерігачів ОБСЄ не пускають до місць зберігання важких озброєнь - Хуг