npu.gov.ua

Пасинку Фірташа оголосили підозру за двома статтями

Строк слідства та термін його утримання під вартою збігають у березні.

Сергію Калиновському, винуватцю резонансного ДТП, в якому у 2007 році загинуло двоє осіб, повідомлено про підозру в остаточній редакції за ознаками ч. 3 ст. 286 і ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції за матеріалами Головного слідчого управління НП України.

Згідно з повідомленням, 20 травня 2015 року слідчі МВС почали розслідувати справу названого сина Дмитра Фірташа, а 12 листопада 2015 року строк досудового слідства продовжено до шести місяців, тобто до 29 березня 2016 року. 11 січня 2016 року термін тримання Калиновського під вартою продовжено до 10 березня поточного року.

18 січня 2016 року підозрюваному повідомлено про підозру в остаточній редакції за ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, якщо вони спричинили загибель кількох осіб), ч. 2 ст. 345 КК України (Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків). Своєї вини він не визнає.

Повідомлення прес-служба НП проілюструвала вересневим відео етапування Сергія Калиновського.

Попередній матеріал
"Кіборг" Олег Кузьміних: На тій стороні лінії фронту всі чудово розуміють, що це закінчиться і там буде Україна
Наступний матеріал
Зараз для Росії головне завдання не виграти війну, а зняти санкції – експерт