bbc.com

Очільницею Національної поліції призначили Хатію Деканоїдзе

  До цього Хатія Деканоідзе була радником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. А в Грузії працювала в команді Михайла Саакашвілі, зокрема - обіймала пост міністра освіти.

  Відповідну пропозицію міністра внутрішніх справ Арсена Авакова підтримав у середу, 4 листопада уряд, повідомляє "BBC Україна".

  У своєму виступі Деканоїдзе засвідчила свою прихильність до реформування поліції в Україні. Прес-служба Адміністрацій Президента повідомила, що Петро Порошенко провів зустріч з новопризначеним керівником Національної поліції Хатією Деканоідзе, де наголосив, що "на плечі шефа поліції ляже важлива місія – побудова нової Національної поліції". Порошенко зауважив, що Україні буде надзвичайно корисним досвід Грузії і співпраця з американськими партнерами. "За дуже короткий термін нам вдасться перетворити міліцію в поліцію. І головне – через потужну підтримку і довіру народу", – заявив глава держави. 

  До структури нової поліції увійде патрульна служба, яка вже відома у більшості міст України і має величезний рівень підтримки серед населення. За словами Порошенка, керівник Національної поліції має реформувати загальну структуру поліції, в якій "людина, зустрічаючись з поліцейським, буде мати посмішку, доброту, бажання допомогти, бажання захистити".

  Нагадаємо, 2 вересня 2015 року голова українського уряду Арсеній Яценюк оголосив про створення Національної поліції. До складу Національної поліції входять підрозділи кримінальної та патрульної поліції, а також органи досудового розслідування, поліція охорони та поліція особливого призначення.

  Попередній матеріал
  Жебрівський хоче об'єднати шахти Донеччини в єдину компанію
  Наступний матеріал
  У штабі АТО підтвердили обстріл бойовиками Мар'їнки, ворог також відкрив вогонь по Опитному