mvs.gov.ua

Нова поліція в Житомирі: перший день конкурсного відбору (фото, відео)

Сьогодні, 2 жовтня, в Житомирі стартував набір до нової патрульної поліції.

Як повідомляють в обласному управлінні МВС, пункт прийому анкет до нової патрульної поліції розпочав свою роботу о 9 годині за адресою майдан Соборний, 6 (приміщення облмуздрамтеатру).

Серед охочих потрапити до лав патрульної служби – студентська молодь, нинішні військовослужбовці та працівники органів внутрішніх справ.

"Трохи сумнівався, чи претендувати на службу в поліції, але врешті прийняти остаточне рішення допомогли рідні і друзі, з якими сьогодні ми й прийшли подавати заявки. Щиро хочемо кращого майбутнього для нашої країни", - розповів житомирянин Андрій, студент місцевого вишу.

Зазначається, що участь у відкритті пункту прийому анкет до нової патрульної служби у Житомирі взяли також столичні поліцейські.

"Надії, з якими йшов у поліцію, цілком виправдані. Найголовніше, думаю, що зруйновано бар’єр між пересічними людьми та поліцейськими. І це відчувається", - зазначив 24-річний Андрій, працівник столичної патрульної служби.

У Житомирі набір триватиме з 2 по 23 жовтня 2015 року щоденно (крім вихідних) з 9.00 до 18.00.

Подати заявку до участі в конкурсі може кожен охочий, незалежно від статі, віком від 21 до 35 років, фізично розвинений, з посвідченням водія категорії "В" та знанням української мови, без судимостей.

Про умови конкурсу більше можна дізнатись за номером багатоканальної гарячої лінії (0412) 40-77-77 або на сайті mvs.gov.ua, де можна відразу зареєструватись, заповнивши онлайн-анкету.

/
/
/
/
/
/
/
/

Як повідомляв 5.ua, 26 вересня 2015 року, у Харкові 800 патрульних поліцейських склали присягу і вже затримали водія-порушника, який на машині збив велосипедиста.

Попередній матеріал
Уряд виділив понад 4 млн допомоги постраждалим під час Революції Гідності
Наступний матеріал
Комплект підручників для одного класу коштує від 800 до 1000 грн – Гриневич