5.ua

Національна поліція діятиме як окремий орган, МВС здійснюватиме політичну координацію і господарське забезпечення

Національна поліція працюватиме як окремий орган, а Міністерство внутрішніх справ виконуватиме політичну координацію і здійснюватиме господарське забезпечення для відомства.

Про це повідомив заступник начальника патрульної служби Києва Дмитро Євдокимов сьогодні, 4 вересня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе".

"У нас наразі МВС було фактично міністерством міліції. Тому і основна ідея реформи полягає в тому, щоб створити окремо Національну поліцію як окремий орган, а Міністерство внутрішніх справ буде виконувати функцію політичного управління, політичної координації і в певній мірі господарського забезпечення цього органу. Тобто дещо розділити Національну поліцію і МВС", - пояснив він. 

Нагадаємо, 2 вересня цього року прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк оголосив про офіційне створення Національної поліції України. 

Як раніше повідомляв 5.ua, 29 серпня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оприлюднив графік початку відбору до поліції ще в 20 містах України. Крім того, голова МВС повідомив, у яких містах незабаром заступають на службу новостворені правоохоронні підрозділи. 

Попередній матеріал
Росія активно перекидає бойову техніку до Сирії (фото)
Наступний матеріал
Гідрометеоцентр обіцяє Києву грізну грозову ніч