Facebook / Патрульна поліція України

На початку літа поліція працюватиме у 29 містах України - Аваков

  Сьогодні 110 нарядів швидкого реагування заступили на перше чергування в Харкові й області

  На початок літа нові патрульні поліцейські почнуть роботу в 29 містах країни. Про це сказав на церемонії інструктажу перших груп швидкого реагування, що відбулася на площі Свободи в Харкові, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, повідомляє "Укрінформ".

  "Напередодні, 22 лютого, нові поліцейські патрулі почали працювати у Вінниці.  До початку літа в 29 містах країни почнуть працювати нові патрульні поліцейські", - зазначив чільник МВС.

  За його словами, "крок за кроком, всі області перейдуть на нову систему роботи".

  "Що стосується груп швидкого реагування, то сьогодні 110 нарядів заступили на перше чергування в Харкові і області. Це свідчить про широке використання нових форм і методів роботи поліції. До цього, як експеримент, вони використовувалися на Харківщині лише в Нововодолазькому районі", - додав Аваков.

  За його словами, Харківська область стала третьою після Київської і Львівської, де створені такі групи: "У Харкові вони приїжджатимуть на місце події за 7 хвилин, в сільських районах - за 20 хвилин".

  Як зазначає видання, віднині у відділах поліції Харківщини створено підрозділи патрульних - по два поліцейських у кожному, які працюватимуть у цілодобовому режимі позмінно, разом зі слідчо-оперативними підрозділами, забезпечуючи охорону громадського порядку і захист громадян.

  Нагадаємо, як заявив напередодні Президент України Петро Порошенко, у роботі Національної поліції є недоліки, але всі переконалися, що поліцейський хабара не бере.

  Попередній матеріал
  Киян попередили про корективи в роботі метро у зв'язку з футболом
  Наступний матеріал
  На London Fashion Week презентували колекцію від українського бренду

  Порошенко закликав поліцейських берегти довіру народу, як зіницю ока

  На Софійській площі близько тисячі людей мітингують на підтримку патрульної поліції

  Нові чернігівські поліцейські склали присягу

  Нацполіція зможе працевлаштувати 2,5 тис. демобілізованих учасників АТО

  Відряджені на Донбас поліцейські можуть спробувати обійти переатестацію - журналіст

  5 канал - трансляція наживо