атестація правоохоронців
5.ua

На Хмельниччині атестацію правоохоронців завершать у лютому - Нацполіція

Атестаційні комісії пройшла вже третина колишніх міліціонерів області, яких загалом понад дві тисячі.

Про це повідомила прес-служба ГУ Національній поліції в Хмельницькій області. 

Процес перевірки колишніх міліціонерів у Хмельницькій області розпочався 18 січня. На початку цього тижня, після того, як правоохоронці Хмельниччини склали тести, стартував другий етап атестації - інтерв'ю в комісіях. Вони складаються з уже атестованих працівників Національної поліції, патрульних, а також громадських активістів. Атестаційні комісії пройшла вже третина колишніх міліціонерів області із запланованих двох тисяч. Скільки саме кандидатів на поліцейські посади встигли відсіяти у Національній поліції не кажуть. Бо ті, хто не пройшов, мають право подати апеляцію.

Костянтин Бушуєв, заступник глави Національної поліції, наголосив: "Робота комісій - це річ така, неоднозначна. У нас деякі кандидати проходять співбесіду протягом години. Бували випадки, коли доволі молоді і з невеликим досвідом роботи люди показували досить серйозні результати".

Член атестаційної комісії Сергій Скоробогатий розповів: "Якщо людина впевнена в собі - вона відповідає щиро. Якщо за людиною немає хвостів - я скажу по-простому - то щиро і відкрито".

"Я рахую, що нічого важкого там немає. Треба бути просто чесним", - висловив чвою думку Андрій Когань, претендент на посаду в Національній поліції.

Як повідомляв 5.ua, 26 грудня 2015 року в Хмельницькому склали присягу 256 патрульних поліцейських

Попередній матеріал
День в АТО: бойовики 12 разів відкривали вогонь по українських позиціях
Наступний матеріал
У столиці Ефіопії відкрився саміт Африканського союзу

У Хмельницькому запрацював call-центр Національної поліції

Аваков з Яценюком відкрили набір у нову поліцію Хмельницького (фото)

У Хмельницькому стартував набір до нової патрульної поліції