"Кіборг" із позивним "Маршал" став майором поліції

  Колишній десантник став заступником начальника Департаменту патрульної служби МВС України.

  Майора Євгена Жукова, більш відомого за позивним "Маршал", колишнього заступника командира одного з батальйонів 79-ї миколаївської окремої аеромобільної бригади, героїчного десантника та одного з "кіборгів" захисників Донецького аеропорту, призначено заступником начальника Департаменту патрульної служби МВС України. Таке повідомлення з’явилось сьогодні, 14 вересня, на сторінці Арсена Авакова у Facebook.

  Міністр написав: "Особистий жетон "Маршала" під номером 00079 – це його данина поваги до рідної 79-ї ОАЕБР, в якій свого часу служив і головний український патрульний поліцейський – майор Олександр Фацевич. Найкращі десантники йдуть на службу до нової патрульної поліції. І це не може не надихати. Тим паче, якщо претендент успішно пройшов всі необхідні для служби новим поліцейським тести".

  Самого "новобранця" Асен Аваков охарактеризував так: "Кавалер ордену Богдана Хмельницького 3-го ступеню. Із холодною головою і ясним розумом. З високим рівнем IQ. Чесний і непідкупний. Під час запеклих боїв за Донецький аеропорт, який протримався довші ніж Сталінград – 242 дні, Євген "Маршал" Жуков відзначився не тільки блискучою військовою вдачею, не тільки сміливістю та відвагою, не тільки бережливим ставленням до своїх людей, але й яскравим гумором. Це саме він блискуче висміював у своїх відеороликах ватажків терористів за їхні недолугі спроби взяти аеропорт. Такі офіцери, які пройшли війну, потрібні новій українській поліції! В добру путь!"

  Попередній матеріал
  Партійна риторика національного рівня має сенс на цих виборах, бо люди не розуміють компетенції місцевої влади – експерт
  Наступний матеріал
  Позачергові вибори ВР будуть, цей парламент не проживе п'ять років – експерт