Facebook/Арсен Аваков

"Кіборг" із позивним "Маршал" став майором поліції

  Колишній десантник став заступником начальника Департаменту патрульної служби МВС України.

  Майора Євгена Жукова, більш відомого за позивним "Маршал", колишнього заступника командира одного з батальйонів 79-ї миколаївської окремої аеромобільної бригади, героїчного десантника та одного з "кіборгів" захисників Донецького аеропорту, призначено заступником начальника Департаменту патрульної служби МВС України. Таке повідомлення з’явилось сьогодні, 14 вересня, на сторінці Арсена Авакова у Facebook.

  Міністр написав: "Особистий жетон "Маршала" під номером 00079 – це його данина поваги до рідної 79-ї ОАЕБР, в якій свого часу служив і головний український патрульний поліцейський – майор Олександр Фацевич. Найкращі десантники йдуть на службу до нової патрульної поліції. І це не може не надихати. Тим паче, якщо претендент успішно пройшов всі необхідні для служби новим поліцейським тести".

  Самого "новобранця" Асен Аваков охарактеризував так: "Кавалер ордену Богдана Хмельницького 3-го ступеню. Із холодною головою і ясним розумом. З високим рівнем IQ. Чесний і непідкупний. Під час запеклих боїв за Донецький аеропорт, який протримався довші ніж Сталінград – 242 дні, Євген "Маршал" Жуков відзначився не тільки блискучою військовою вдачею, не тільки сміливістю та відвагою, не тільки бережливим ставленням до своїх людей, але й яскравим гумором. Це саме він блискуче висміював у своїх відеороликах ватажків терористів за їхні недолугі спроби взяти аеропорт. Такі офіцери, які пройшли війну, потрібні новій українській поліції! В добру путь!"

  Попередній матеріал
  Партійна риторика національного рівня має сенс на цих виборах, бо люди не розуміють компетенції місцевої влади – експерт
  Наступний матеріал
  Позачергові вибори ВР будуть, цей парламент не проживе п'ять років – експерт