поліція
5.ua

Керівництво Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції після атестації оновили майже на 90%

У Нацполіції звітують, що чільники оперативних підрозділів – це принципово нові кадри

За результатами атестації в центральному апараті Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України оновили майже 87,5% керівників. При цьому чільники оперативних підрозділів – це принципово нові кадри, звітують у прес-службі Нацполіції.

Водночас із 25 керівників регіональних управлінь на займаних посадах залишилося чотири. Після проведення переатестацій керівництво обласних управлінь оновили на 84%. "Новопризначені начальники територіальних служб пройшли всі етапи переатестації до нової поліції та ретельну перевірку, в тому числі й перевірку на поліграфі. Чимало керівників приїхали очолювати підрозділи з інших регіонів або підрозділів центрального апарату МВС", – мовиться в повідомленні прес-служби.

У Нацполіції додали, що головними завданнями внутрішньої безпеки залишаються виявлення, запобігання та припинення кримінальних правопорушень та корупційних діянь серед працівників органів і підрозділів поліції. Також одним із першочергових завдань є захист посадових осіб Національної поліції від перешкоджання їм у виконанні службових обов'язків.

Нагадаємо, за підсумками переатестації у Києві було звільнено 80% керівництва вищої ланки і 70% керівництва середньої ланки. По області ці цифри становлять 60 і 40% відповідно.

Попередній матеріал
Сьогодні у Мінську відбудеться чергове засідання Тристоронньої контактної групи
Наступний матеріал
Яценюк сьогодні збере міністрів на засідання уряду

У Луцьку побили ще одного активіста, який причетний до переатестації правоохоронців

В Одесі стартувала переатестація екс-міліціонерів

Поліцейські, які провалили переатестацію, служитимуть на Донбасі – МВС

На Хмельниччині атестацію правоохоронців завершать у лютому - Нацполіція