mvs.gov.ua

Канада надала на підтримку патрульної поліції України майже 5 млн канадських доларів

1359 комплектів поліцейської форми і 1420 персональних камер канадський уряд подарував українським патрульним.

Усе це уже цього місяця отримають поліцейські Ужгорода, Мукачевого, Луцька, Миколаєва, Кременчука та Дніпропетровська, повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Також канадці активно долучилися до навчання наших патрулів. Фінансують і первинну підготовку, і тактичну - для майбутніх командирів і старших офіцерів патрульної поліції. Для цього за канадські гроші обладнали спеціальне приміщення і закупили інвентар, необхідний для тренувань.

А в Києві вже працюють колишні офіцери канадської поліції, які проводять інструктаж для своїх молодих українських колег. У січні наступного року Канада обіцяє запустити ще і лідерську програму для наших поліцейських. За словами Посла Канади в Україні Романа Ващука, в частині міст України вже було запущено проект нової патрульної служби. У ще 25 містах цей проект буде запущено у новому році.

Загалом на розвиток патрульної поліції України уряд Канади уже спрямував 5 млн канадських доларів, а це більш ніж 85 млн грн. З вдячності за таку підтримку, послу Канади в Україні Роману Ващуку сьогодні подарували значок українського патрульного. 

"Це майже унікальний випадок у світовій практиці, коли наскільки швидко відбулось реформування такої галузі. Це велика честь, що Україна вибрала нас партнером у такому проекті", – наголосив посол.

Як повідомляв 5.ua, 29 листопада 2015 року українська армія отримала військову допомогу від Канади: радіокеровані роботи і костюми для саперів.

/
/
/

Попередній матеріал
Висока ймовірність, що у 2016 році Україна не отримає безвізовий режим із ЄС – експерт
Наступний матеріал
Винищувачі НАТО перехопили російський військовий літак на кордоні Латвії