Із 27 жовтня стартує конкурсний набір до спецпідрозділу поліції КОРД (фото, відео тренувань)

27 жовтня 2015 року стартує конкурсний набір співробітників до спецпідрозділу поліції Корпусу Оперативно-Раптової Дії - КОРД.

Про це повідомляє прес-центр МВС України.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив: "Найближчим часом ми розпочнемо публічний набір спеціалістів, але в першу чергу, ми проведемо атестацію та набір серед працівників МВС, серед підрозділів, які зараз працюють у нас, серед тих добровольчих батальйонів МВС, які проявили себе в ході АТО, ... бійців спецпідрозділів "Сокіл", "Грифон", міліції особливого призначення, патрульних поліцейських. Вважаю, що до кінця поточного року ми будемо мати сформований кістяк персоналу КОРД і почнемо відповідний тренінг".

На охочих вступити в корпус чекають випробування у тренувальному таборі, психологічні тести морально-етичної спрямованості, перевірка на відданість Україні та принципам нової української поліції, а також спеціальна люстраційна перевірка. Численність Корпусу Оперативно-Раптової Дії сягатиме  шести тисяч осіб. Цей спецпідрозділ виконуватиме функції, які раніше покладали на "Беркут", "Сокіл" та "Грифон".  

"У КОРД можуть потрапити люди від 21 до 35 років, які пройшли строкову службу в армії - це перша категорія. Друга - це люди, які мають реальний бойовий досвід на сході, і треті, які прослужили не менш ніж три роки в патрульній службі. Це ми заклали на майбутнє, щоб було кар'єрне зростання і в патрульних - мотивація служби в поліції", - підкреслив заступник міністра внутрішніх справ України Олексій Руденко. 

Як повідомляв 5.ua, вчора, 16 жовтня 2015 року, секретар РНБО України  Олександр Турчинов заявив, що в новій поліції буде принципово новий спецназ.

Попередній матеріал
Російське МНС повідомляє про евакуацію чотирьох українців із Сирії
Наступний матеріал
"Сирія – другий Афган?": у Москві мітингують проти військової операції РФ