"Гер Кличко, ви не пристібнулися": Голова Києва розповів новим патрульним, як його оштрафували у Німеччині

  Нові патрульні Києва вийшли в народ. Щоправда поки що не працювати, а для знайомства з київським міським головою.

  Перший робочий день у двох тисяч нових правоохоронців розпочнеться завтра. На Софійській площі їх офіційно представлять. А нині у неформальній обстановці без спецформи поспілкувалися з київським чільником Віталієм Кличком. Той говорив про корупцію у столиці, засилля стихійної торгівлі та обмінявся номерами телефонів з керівником патрульної служби. Олександр Фацевич приміряв на Кличка поліцейського кашкета.

  Кличко розповів, як сплатив штраф німецьким патрульним: "У вас є фотографія з підписом? Ну, я дав їй фотографію, підписався. Вона збирається йти, і каже: "гер Кличко, ви не пристібнулися" - "я забув" - "вибачте, 30 євро".

  "Ми обіцяємо, що ми вас не підведемо. Служив людям, і буду продовжувати служити вам, нам, народу", - пообіцяв Олександр Гречаник, керівник підрозділу патрульної поліції Києва.

  Нагадаємо, 2 липня відбулася церемонія першого випуску з поліцейської академії. Навчання поліцейських тривало три місяці. За цей час їх готували як фізично, так і теоретично. Більшість нових правоохоронців раніше не були пов'язані ані з міліцією, ані з ДАІ.

  Попередній матеріал
  Екс-глава столичної міліції Терещук люстрації не підлягає - указ Президента
  Наступний матеріал
  "Влада прозріла і сама зняла цього антихриста": на Донеччині стало менше ще на одного Леніна