mvs.gov.ua

Аваков розповів, якими будуть зарплати у працівників кіберполіції

Старші інспектори та інспектори кіберполіції отримуватимуть від 6 тис. грн., спецагенти інформаційних технологій – 25-30 тис. грн.

Сьогодні, 15 жовтня, у Міністерстві внутрішніх справ України презентували Департамент кіберполіції. Старт набору працівників до новоствореного органу оголосили чільник міністерства Арсен Аваков та прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Загалом МВС набере 400 працівників. "До кіберполіції, яка стала територіальним міжрегіональним підрозідлом Національної поліції, планують набрати близько 400 працівників, серед яких – 187 інспекторів і 39 спеціальних агентів інформаційних технологій", - сказано в повідомленні.

Крім того, Арсен Аваков назвав розмір заробітних плат українських кіберполіцейських. З його слів, спеціальні агенти інформаційних технологій матимуть заробітну платню у розмірі 25-30 тис. грн, решта працівників кіберполіції [старші інспектори та інспектори – ред.] отримуватимуть від 6 тис. грн.

На сайті МВС також розмістили перелік вимог до кандидатів у кіберполіцію та опис умов їхньої роботи.

Нагадаємо, 11 жовтня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що в рамках реформування та розвитку підрозділів МВС, в Україні буде створена кіберполіція, яка боротиметься з кіберзлочинністю.

Попередній матеріал
Росія заборонила міжнародним організаціям в'їзд на територію окупованого Криму
Наступний матеріал
США відправляють війська в Камерун для боротьби із "Боко Харам"