Аваков прийшов на засідання Кабміну з патрульною поліцією

Так він продемонстрував урядовцям нові однострої правоохоронців.

Про таке голова МВС написав у своєму Facebook. Він зазначив: "Сьогодні прийшов на засідання Кабміну з новими патрульними поліцейськими. Міністерський народ напружився, особливо міністр Ш., звинувачення якого в корупційному польоті на чартері в Ніццу були в порядку денному. Але – упевнений до Вашої, шановний народ, досади, що не з цього приводу прийшли хлопці зі мною сьогодні в Кабмін".

Аваков повідомив, що сьогодні Кабмін затвердив зразки форми нового поліцейського патруля. "Все пройшло добре – форму затвердили, але прем'єр причепився до черевиків… Прийняли рішення: крім черевиків 5.11 додати літні легкі спеціальні тактичні кросівки 5.11!" – пише міністр.

Він поскаржився, що грошей в бюджеті на все не вистачає, тому розпорядження прем’єра щодо окремого виду взуття стало у нагоді новостворюваній службі. Арсен Аваков додав: "Мені подобається, що Кабмін щиро підтримує нас у створенні нової поліції – і в дрібницях, як форма, і у великих питаннях. Але на вулицях до міністрів все одно будемо суворі більше, ніж до звичайної людини. Є час посміхатися і проводити рішення, а служба – службою!"

/
/
/
/

Попередній матеріал
В Німеччині оштрафували художню інсталяцію за "неправильне паркування"
Наступний матеріал
Курс гривні на міжбанку зміцнився до 21,15 за долар