Аваков озвучив розмір зарплатні патрульної поліції

  У бюджеті закладені кошти для виплати зарплати поліцейським у розмірі 8-10 тис. грн.

  Про це сьогодні повідомив журналістам міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповідаючи про плани Міністерства в рамках трансформації міліції в поліцію, передає "Інтерфакс-Україна". Зокрема, очільник відомства пообіцяв, що всі служби МВС будуть реформовані, щоб називатися поліцейськими, а зарплата в поліції буде гідною.

  "Усі служби будуть реформовані. Лише нові служби називатимуться поліцією. Спочатку патрульні, за ними підуть дільничні поліцейські, потім піде кримінальний блок, потім – експерти. У нас велика-велика програма", – заявив міністр.

  На запитання про те, чи не буде зарплата патрульного поліцейського меншою, ніж передбачалося, Аваков відповів, що в бюджеті закладені кошти для виплати зарплати поліцейським у розмірі 8-10 тис. грн.

  Окрім цього, глава МВС нагадав, що в українській поліції буде створено підрозділ, який прийде на зміну нинішнім загонам спецпризначення. "Там зарплата буде близько 15 тис. грн. Тобто, це гідні зарплати для гідного нового поліцейського", – додав він.

  Також Аваков висловив сподівання стосовно того, що і соціальні пільги для поліцейських будуть нарощуватися, "щоб людина розуміла, що їй просто треба чесно працювати".

  "Я впевнений, що президент підпише закон, ухвалений Верховною Радою. Ще три закони ми проголосуємо наступного сесійного тижня, і у нас буде абсолютно повний інструментарій, щоб поліцейські мали максимум повноважень і відповідальності", – підсумував міністр. 

  Попередній матеріал
  На Волині правоохоронці викрили 38 ящиків контрабандних цигарок
  Наступний матеріал
  Земфіра розгорнула український прапор на сцені у Грузії