Аваков оприлюднив графік початку відбору до поліції ще в 20 містах України

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков опублікував графік старту набору до нової поліції ще в 20 містах України.

  Відповідні дані оприлюднені на його сторінці у Facebook.

  Отож набір до патрульної поліції стартуватиме: 3 вересня в Івано-Франківську, 6 вересня у Вінниці, 13 вересня у Чернігові, 15 вересня у Херсоні, 21 вересня у Черкасах, 21 вересня у Кременчуці, 23 вересня у Полтаві, у 26 вересня у Слов'янську і Краматорську, 2 жовтня у Житомирі, 4 жовтня в Чернівцях, 6 жовтня в Рівному, 10 жовтня в Запоріжжі, 14 жовтня в Тернополі, 22 жовтня в Кіровограді і Кривому Розі, 29 жовтня в Сєвєродонецьку й Лисичанську, 5 листопада в Маріуполі і 7 листопада у Сумах.

  Крім того, голова МВС повідомив, що 800 патрульних незабаром заступають на службу в Харкові: "Урочиста присяга на площі Свободи – 26 вересня! Другий потік (270 осіб), які пройшли конкурсний відбір кандидатів, починають навчання 30 вересня. Усього в харківському патрулі буде працювати близько 1100 поліцейських".

  Також новостворена правоохоронна структура запрацює вже 19 грудня у Миколаєві, де приймуть присягу і вийдуть на вулиці міста 600 поліцейських. 21 грудня стартуватиме робота поліцейських у Луцьку, а 23 – в Ужгороді й Мукачевому.

  У Хмельницькому 250 патрульних заступлять на службу 26 грудня, цього ж дня розпочнуть роботу поліцейські Дніпропетроська –  там охороняти вулиці міста вийдуть 1100 осіб. 

  Нагадаємо, 25 серпня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що заступає на службу передовий загін одеських поліцейських. Через місяць до них приєднається другий. І знову буде відкрито конкурсний відбір для наступних груп. Тільки патрульних поліцейських в Одесі буде 800 осіб.

  Попередній матеріал
  Сьогодні терористи здійснювали поодинокі збройні провокації – Стельмах
  Наступний матеріал
  Двох кримських татар знайшли мертвими