Аваков
5.ua

Аваков назвав зарплати співробітників Національної поліції

  Заробітні плати для співробітників Національної поліції України варіюватимуться в межах від 6,1 тис. до 98 тис. грн на місяць залежно від стажу, наявності спеціальних звань і спецумов несення служби.

  Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

  "Глава Нацполіції отримуватиме 98000 грн (з урахуванням усіх доплат), заступники - в середньому по 70000 грн, керівники структурних підрозділів апарату й територіальних органів - у середньому по 30000 грн. Новачок і наймолодший за званням поліцейський, що не має вислуги, - одразу зі старту отримуватиме 6163 грн. І з кожним роком зароблятиме надбавку", - написав він.

  При цьому глава МВС спростував поширену в ЗМІ інформацію, що зарплата нового поліцейського нібито, як і раніше, лише 1,5-2 тис. грн, і на підтвердження своїх слів оприлюднив службові таблиці з розмірами грошового забезпечення співробітників Нацполіції "від шефа поліції до оперуповноваженого".

  Міністр нагадав, що 11 листопада Кабмін ухвалив постанову №988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції", що передбачає збільшення розмірів посадових окладів у середньому вдвічі-втричі, а окладів за спеціальні звання - в 12-18 разів.

  Водночас Аваков наголосив, що нові зарплати співробітники Національної поліції "отримуватимуть тільки ті й тільки тоді, коли і якщо пройдуть переатестацію". "Тобто до моменту успішної переатестації всі поліцейські юридично є такими, що виконують обов'язки. Із старою (міліційного рівня) зарплатою і правом поборотися за звання поліцейського і нову зарплату", - додав він.

  Нагадаємо, як заявила глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе, переатестація Національної поліції по всій Україні завершиться через півроку.

  Попередній матеріал
  Міноборони найближчим часом запровадить нову систему контролю за якістю військової форми
  Наступний матеріал
  Уряд сподівається на якнайшвидше підписання закону про незалежне бюро розслідувань - Яценюк