mvs.gov.ua

Аваков: Аналогічний американському SWAT спецназ КОРД почне набір бійців у листопаді

  Перший набір до підрозділу спеціального призначення КОРД національної поліції України буде оголошено в листопаді.

  "Думаю, перше навчання кордівців і перший набір ми оголосимо десь у листопаді місяці", - повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на брифінгу в Харкові, передає "Інтерфакс-Україна". 

  КОРД (Корпус Оперативно-Раптової Дії) - аналог американського спецпідрозділу SWAT.

  За словами глави МВС, передбачається, що в КОРД буде три частини. "Перша частина опікуватиметься громадською безпекою, друга частина займатиметься спеціальними штурмовими діями в особливих ситуаціях, коли їх викликають поліцейські, і третя - це спецназ у спецназі, ті, які можуть все. У США таких частин шість", - сказав Аваков.

  Він повідомив, що всі бійці КОРД проходитимуть підготовку і навчання в навчальному центрі в Києві. Аваков повідомив, що 30 вересня в Україну приїдуть американські інструктори, які готуватимуть тренерів для КОРД. "30 вересня приїжджають інструктори, які разом з нашими інструкторами готуватимуть тренерів для всього іншого КОРД, - така складна конструкція. Тому що КОРД - це дуже професійна поліція, це спецназ вищої категорії", - сказав Аваков. Раніше повідомлялося, що 10 техаських рейнджерів почнуть відбір і навчання 25 співробітників спецпідрозділу МВС "Сокіл".

  Під час візиту до Харківського національного університету внутрішніх справ 4 вересня Аваков представив керівника патрульної поліції Харкова - Євгена Мельника.  Це 27-річний киянин, 8-разовий чемпіон з греблі. Закінчив Національний університет біоресурсів та природокористування України, а також Національний транспортний університет.

  Попередній матеріал
  Слухання у справі Савченко поновляться 15 вересня
  Наступний матеріал
  Росія активно перекидає бойову техніку до Сирії (фото)