750 міліціонерів Донеччини відмовилися переходити в поліцію, на інших чекає атестація – Аброськін

  Рішення стосовно тих працівників, які вирішили перейти в поліцію, прийматиме комісія, до якої увійдуть представники МВС України, а також громадських організацій.

  У Донецькій області 750 міліціонерів залишили лави органів внутрішніх справ ще до проведення атестації, необхідної для того, щоб продовжити роботу в новоствореній поліції. Про це заявив начальник головного управління Національної поліції Донеччини В'ячеслав Аброськін.

  Як повідомляють у прес-службі МВС, всі інші працівники, що бажають вступити до лав поліції, пройдуть конкурс на загальних підставах.

  "На сьогодні в Донецькій області відмовилися переходити в поліцію більше 750 чоловік, всі вони вже звільнені з органів внутрішніх справ. Всі інші подали заяви про прийом в поліцію. Кожен співробітник пройде атестацію. Рішення по кожному окремо буде приймати комісія, до якої увійдуть представники МВС України, а також громадських організацій", - сказав Аброськін.

  Також чільник поліції Донеччини розповів, що в органах внутрішніх справ вже відбулася низка структурних змін, однак ці призначення тимчасові й будуть діяти до проходження співробітниками атестації, яка покаже, чи "гідні вони увійти до лав Національної поліції".

  "Нині відбуваються фундаментальні трансформації, але в один момент все змінити неможливо. Національна поліція потребує фахівців, які мають відповідну освіту і певні навички. Це, насамперед, слідчі, співробітники оперативних підрозділів. Ми не можемо зараз всіх звільнити і набрати нових співробітників. Процес реформування буде плавним і має завершитися до 1 січня 2016 року, - додав Аброськін.

  Щодо підрозділів ДАІ, то вони продовжують нести службу в звичайному режимі до тих пір, поки не передадуть свої повноваження патрульним поліцейським. Наразі у співробітників Державтоінспекції є право на зупинку і огляд транспортних засобів, а також на перевірку документів.

  Нагадаємо, сьогодні, 5 листопада, стартував набір у поліцейські патрулі Маріуполя. Набір триватиме до 26 листопада.

  Попередній матеріал
  Десантники 95-ї бригади відпрацювали рейд ворожими тилами і форсування ріки (відео)
  Наступний матеріал
  Генштаб: Кількість російсько-терористичних військ на Донбасі не збільшилася