Павло Жебрівський
5.ua

Жебрівський про вибори в Маріуполі: люди нарешті усвідомлюють, що хазяїна Донбасу вже немає

  Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський пояснює, що ЦВК проявила заангажованість, натомість ТВК міста Маріуполь продемонструвала силу волі.

  Про це Жебрівський написав на своїй Facebook-сторінці. Чільник Донецької ВЦА вважає, що, попри те, що сьогодні провести вибори в місті не вдалося, маріупольці продемонстрували свою демократичну зрілість. Зараз у Донецьку область приходить демократія, і багато політичних сил із минулого не можуть із цим змиритися, зазначає Жебрівський.

  "На жаль, Центральна виборча комісія проявила заангажованість, підігравши в цій ситуації одній зі сторін. А саме – дозволивши друк виборчих бюлетенів у приватній друкарні, що належить олігархові. 
  Натомість силу волі продемонструвала ТВК міста Маріуполь", - мовиться в дописі.

  Чільник Донеччини також додав, що "люди нарешті усвідомлюють, що хазяїна Донбасу вже немає. Призначати місцеву владу більше не будуть - це право належить громаді".

  Нагадаємо, сьогодні Донецька обласна військово-цивільна адміністрація офіційно заявила про скасування виборів у Маріуполі через відсутність бюлетенів на дільницях. 

  Попередній матеріал
  Вперше за останні місяці СММ ОБСЄ потрапила до Дебальцевого
  Наступний матеріал
  Станом на 18:00 у Києві проголосували близько третини виборців – чільник МВК