5 канал

Жебрівський: Місцеві вибори у Маріуполі можуть бути скасовані

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський припускає, що місцеві вибори у Маріуполі Донецької області можуть бути скасовані.

Про це він заявив в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе". Жебрівський зазначив, що завтра, 20 жовтня, обласна адміністрація проаналізує усю зібрану інформацію щодо ситуації з безпекою в місті та прийме рішення про можливість чи неможливість проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.

"Ми аналізуємо ситуацію і завтра приймемо рішення як переживемо ніч, як пройде ця доба. Якщо ми побачимо, що ситуація насправді буде тільки погіршуватися, то зрозуміло, я буду звертатися до Центральної виборчої комісії, щоб скасувати вибори на 25 жовтня у місті Маріуполь. Але ще, в принципі, нам потрібні для аналізу деякі підстави і деякий аналіз ситуації тої, яка є в місті Маріуполь", - зазначив він.

Жебрівський також наголосив, що завжди був проти проведення місцевих виборів в Маріуполі 25 жовтня.

"Власне з самого початку я був прихильником того, що в Маріуполі вибори проводити не можна: і як в зв'язку із заходами безпеки, так і в зв'язку з достаnньо серйозним загостренням внутрішньо-політичної боротьби", - зауважив голова Донецької ОДА. 

Нагадаємо, сьогодні вночі, 19 жовтня, невідомі здійснили теракт - стріляли з гранатомета у житлову багатоповерхівку. Постраждалих та загиблих внаслідок обстрілу немає, пошкоджений фасад будинку.

Попередній матеріал
У Черкасах вибори під загрозою зриву - ЦВК
Наступний матеріал
В Угорщині взяли під варту 20 митників, яких підозрюють у контрабанді на кордоні з Україною