sobesednik.ru

За волевиявленням на місцевих виборах спостерігатимуть делегати із 25 країн-членів Ради Європи

  Делегація спостерігачів Парламентської асамблеї Ради Європи на місцевих виборах, які пройдуть 25 жовтня, перебуватиме в Україні з 22 по 26 жовтня.

  Таку інформацію оприлюднила ПАРЄ у понеділок, 19 жовтня, передає "УНІАН". Як зазначається, всього до складу делегації увійшло 57 спостерігачів із 25 країн-членів Ради Європи. Очолить делегацію спостерігачів віце-президент Конгресу місцевих та регіональних влад Гудрун Мослер-Тьорнстрьом (Австрія, соціаліст).

  В ПАРЄ кажуть, що ці вибори будуть першими, які пройдуть за новим законодавством про місцеві вибори, ухваленим 14 липня 2015 року. 22 та 23 жовтня спостерігачі проведуть ряд зустрічей з різними партнерами, включаючи послів, представників неурядових організацій, представників ЗМІ, з експертами з децентралізації та представниками місцевого самоуправління. Також делегація зустрінеться зі спостерігачами від місії Офісу демократичних інституцій прав людини ОБСЄ.

  Як зазначає видання, у день виборів 24 команди спостерігачів будуть спостерігати за голосуванням у Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Львові, Тернополі, Чернівцях, Вінниці, Полтаві, Рівному та Мелітополі.

  Раніше 5.ua повідомляв, на місцевих виборах працюватиме рекордна кількість міжнародних спостерігачів.

  Попередній матеріал
  Росіяни затягували час надання зеленого коридору з Ілловайська, щоб влаштувати засідки на українців - Міноборони
  Наступний матеріал
  "Київпастранс" купив 7 нових трамваїв львівського виробництва