фото прес-служби МВС

За порядком на місцевих виборах спостерігатимуть більше 100 тис. правоохоронців

  Громадський порядок під час місцевих виборів 25 жовтня 2015 року в Україні будуть забезпечувати більше 100 тис. правоохоронців.

  Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий на засіданні колегії МВС, повідомляє "Укрінформ".

  Яровий наголосив: "Відповідно до розрахунків сил та засобів у день голосування до несення служби буде залучено понад 100 тис. правоохоронців". Він уточнив, що до забезпечення правопорядку під час місцевих виборів 25 жовтня 2015 року залучать 73 тис. працівників міліції, 1600 працівників патрульної поліції, 4 тис. слухачів навчальних закладів, 8 тис. військовослужбовців Нацгвардії, 1500 осіб із особового складу Державної прикордонної служби, 13 тис. працівників ДСНС.

  Окрім того, заступник міністра внутрішніх справ підкреслив, що для забезпечення правопорядку під час проведення виборів створено слідчі оперативні групи загальною чисельністю понад тисячу працівників, групи швидкого реагування - понад 800 чоловік та 60 груп вибухотехніків.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 19 жовтня 2015 року, ПАРЄ оприлюднила інформацію, згідно з якою за волевиявленням на місцевих виборах спостерігатимуть делегати із 25 країн-членів Ради Європи. Делегація спостерігачів Парламентської асамблеї Ради Європи на виборах перебуватиме в Україні з 22 по 26 жовтня.

  Попередній матеріал
  "Нафтогаз" перерахував "Газпрому" ще $136 млн за газ - Демчишин
  Наступний матеріал
  Сакварелідзе відкидає можливість, що місцевими прокуратурами керуватимуть старі кадри