5.ua

За даними "Опори", у Дніпропетровську лідирує Вілкул

За інформацією громадянської мережі "Опора", на виборах міського голови у Дніпропетровську лідирує кандидат від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул.

Про це сьогодні, 26 жовтня, в ефірі "5 каналу" повідомила координатор виборчих програм громадської мережі "Опора" Ольга Айвазовська.

"Дані дуже розходяться з тими, які вчора були оприлюднені в студії Савіка Шустера. Значно розходяться. Але в межах статистичної похибки близькі до даних Socis. Тому що там похибка 2,5%. Вони дали 39% пану Філатову і 33% пану Вілкулу. У нас ситуація наступна: 37,5% Вілкул отримує, 35% - Філатов", - сказала вона.

Зі слів Айвазовської, перший екзит-пол показав абсолютно інший результат, "який навіть в межах похибки не виправдовується". Вона стверджує, що у Socis результати в обох випадках були завищені або занижені в районі статистичної похибки. 

Нагадаємо, напередодні центр соціальних та маркетингових досліджень SOCIS оприлюднив результати екзит-полу на місцевих виборах у Дніпропетровську. Відповідно до них, у Дніпропетровську більше голосів отримав Борис Філатов від партії "УКРОП". 

Попередній матеріал
КВУ: вибори на Прикарпатті пройшли максимально чесно
Наступний матеріал
Терористи обстріляли Піски і Опитне, загинув один боєць