zhzh.info

Євросоюз дав оцінку місцевим виборам в Україні

  У Євросоюзі заявили, що виборча кампанія в Україні відбулася в рамках демократичного процесу.

  У заяві офіційного представника Європейської зовнішньополітичної служби йдеться про те, що місцеві вибори в Україні стали ще одним важливим кроком у зміцненні демократичного управління країною після президентських і парламентських виборів 2014 року, повідомляє "Український тиждень".

  "Як зазначено в попередньому звіті БДІПЛ/ОБСЄ, вибори були конкурентоспроможними, добре організованими в цілому, і кампанія в основному дотримувалася демократичного процесу. Тим не менше, необхідні додаткові зусилля для подальшого підвищення законності та суспільної довіри до виборчого процесу", – констатували у Брюсселі у вівторок, 27 жовтня.

  У документі ЄЗС, зокрема, враховано й думку спостерігачів про те, що "вибори відбулися у складній політичній, економічній, гуманітарній обстановці і ситуації з безпекою, що характеризується незаконною анексією Кримського півострова Російською Федерацією і тимчасовим контролем частини території Донецької та Луганської областей незаконними збройними групами". Зазначається, що через ці події не змогли проголосувати понад 5 млн українських виборців. 

  Нагадаємо, напередодні генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель заявив, що вибори в Україні відбулися чесно і відповідають високим демократичним стандартам. 

  Попередній матеріал
  Українські військовослужбовці відпрацювали бойові завдання (фото)
  Наступний матеріал
  Одесит "замінував" університет, щоб дружина, яка працює у виборчій комісії, швидше повернулася додому