vashgolos.net

Яценюк: Усі політсили говорять про те, що вони зменшать тарифи, - це брехня

  Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк назвав нездійсненними гасла деяких політсил щодо зниження комунальних тарифів, озвучені в межах передвиборчої кампанії до органів місцевого самоврядування.

  За словами керівника уряду під час "10 хвилин із Прем'єр-міністром" у неділю, питання тарифів – це питання виключно національного рівня, а не місцевого, повідомляє "BBC Україна".

  Прем'єр наголосив, що завдання місцевих депутатів - займатися утепленням будинків, ремонтами, субсидіями і енергоефективністю. Окрім того, місцеві депутати можуть і зобов’язані завершити програму субсидій, на які Кабмін виділив 24,5 млрд грн.

  "Саме місцева влада несе відповідальність за те, щоби кожен громадянин отримав від держави субсидію і зміг заплатити свій рахунок за житлово-комунальні послуги", - наголосив Арсеній Яценюк. Ще одне завдання місцевих депутатів – "поставити лічильники за рахунок коштів місцевого бюджету, поміняти котли й вікна, утеплити будинки, приміщення шкіл і лікарень - зробити так, щоб ми опалювали не атмосферу, а приміщення", відзначив урядовець.

  Нагадаємо, 16 жовтня 2015 року в ЦВК заявили, що на місцевих виборах працюватиме рекордна кількість міжнародних спостерігачів. 

  Попередній матеріал
  Від завтра малі судна перед виходом у море проходитимуть урядову перевірку - міністр інфраструктури
  Наступний матеріал
  В Івано-Франківську діти передали м'які іграшки українським бійцям на схід України