Яценюк назвав спроби зменшити тарифи "потугами перед виборами"

  На необхідності невідкладного оформлення субсидій усім українцям, хто цього потребує, наголосив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк під час селекторної наради з енергоефективності.

  Водночас можливість зниження тарифів на комунальні послуги він назвав "потугами перед муніціпальними виборами". А самі тарифи - далекими від економічно обґрунтованих.

  Прем'єр закликав місцеву владу долучитися до фінансування програм переобладнання систем опалення домогосподарств на енергоефективні. Раныше Кабмін виділив 340 мільйонів гривень на часткове покриття кредитів для українців, які бажають утеплити свої будинки: 20% компенсації тіла кредиту надається на купівлю негазових котлів, 30% - на підвищення енергоефективності споруд, для ОСББ компенсації сягають 40%. З наступного місяця в Україні запровадять рейтинг енергоефективності областей.

  "Ми тепер рейтингуватимемо кожну область: наскільки поміняли котлів, наскільки зменшили споживання газу, електроенергії, наскільки зменшили споживання електровугілля, тобто наскільки зменшили витрати країни на опалювання атмосфери. Найкращий в енергоефективності буде отримувати більший розмір компенсації в розрізі області", - пояснив Яценюк.

  Попередній матеріал
  Ахметов продає свою частку мобільного оператора life:) турецькій компанії
  Наступний матеріал
  Росія приховує дані про викрадених українців - Тандіт