kmu.gov.ua

Яценюк: Найбільшою проблемою місцевих виборів буде підрахунок голосів

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк очікує, що результатом місцевих виборів будуть відремонтовані дороги, школи і лікарні.

  Про це він сказав після голосування в Києві, повідомляє "Укрінформ". "Це місцеві вибори, а не національні. Тому від цих виборів я чекаю ремонту доріг, шкіл, лікарень і правильного використання місцевого бюджету, так як ми передали мільярдні ресурси на місцевий рівень", - сказав він.

  Говорячи про уникнення фальсифікацій на виборах, Яценюк зазначив, що проводилася колегія МВС разом із громадськими організаціями, у тому числі з ГМ "Опора" з тим, щоб налагодити співпрацю. "Основна проблема, яка зараз буде, це підрахунок голосів", - прокоментував глава уряду.

  Прем'єр також поділився враженнями від бюлетенів: "Я уважно вивчав бюлетені: у мене склалося таке враження, що начебто ми голосували за відкриті списки, а в результаті партійна приналежність превалює над персоналією, яка йде від цієї партії".

  "Зараз основне - це підведення підсумків голосування і те, щоб ці вибори були такі ж самі чесні і прозорі, якими були останні вибори президента і парламенту", - додав Яценюк.

  Відзначається, що прем'єр-міністр цього разу прийшов на голосування без дружини.

  Нагадаємо, за даними МВС, в Україні не відкрилися 237 виборчих дільниць.

  Попередній матеріал
  Минулої доби на Луганському та Артемівському напрямках було тихо - Ткачук
  Наступний матеріал
  Внаслідок нічних атак бойовиків поранені українські військовослужбовці - речник АТО