zn.ua

Вищий адміністративний суд визнав законним другий тур виборів міського голови Павлограда

  Вищий адміністративний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги Центральної виборчої комісії на рішення Київського апеляційного адміністративного суду, який скасував постанову ЦВК про непроведення другого туру виборів міського голови Павлограда.

  Про це повідомляє УНІАН.

  Як зазначається, колегія суддів Вищого адмінсуду, розглянувши справу за апеляційною скаргою ЦВК, дійшла висновку, що рішення Київського апеляційного адмінсуду є законним, і відмовила у задоволенні апеляційної скарги.

  Зокрема, в постанові ВАСУ йдеться про те, що Центрвиборчком не пізніше, ніж за 5 днів до початку виборчого процесу, публікує на своєму сайті та в загальнодержавних і місцевих ЗМІ інформацію про чисельність виборців, а отже про виборчу систему — абсолютної або відносної більшості — і не може змінювати цю систему в ході виборчого процесу.

  Як передає видання, у ВАСУ вважають, що Центрвиборчком, змінивши своєю постановою виборчу систему виборів міського голови Павлограда, виконав невластиві для нього функції, тому Київський апеляційний адміністративний суд прийняв законне рішення про скасування відповідної постанови ЦВК.

  Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" голова ЦВК Михайло Охендовський, твердження про будь-які маніпуляції зі списками виборців у Павлограді є абсолютно безпідставними.

  Попередній матеріал
  У Полтаві поновили розгляд справи проти Кернеса
  Наступний матеріал
  Кабмін заборонив рухатися державними дорогами певним видам важковагових фур
  Loading...