фото ОПОРА / Facebook

Вибори в Маріуполі: за результатами екзит-полу в міськраду проходять дві політичні партії

  За даними екзит-полу, в Маріупольську міську рада проходять тільки дві партії - Опозиційний блок і партія "Сила людей".

  Соціологічна компанія Research and Branding Group (RBG) оприлюднила результати свого екзит-полу, повідомляє місцеве видання 0629.com. Згідно з цими результатами, за Опозиційний блок віддали свої голоси 66,5% виборців. за "Силу людей" - 10,5%. Решта партій набрали менше прохідних 5% і не подолали потрібний бар'єр. Зокрема, партія "Самопоміч" набрала 3,5%, "Наш край" - 2,9%.

  На виборах міського голови Маріуполя, за даними RBG, лідирує Вадим Бойченко - 71,7%. На другому місці - Максим Бородін з результатом 9,5%. За Юрія Тернавського віддали свої голоси 7,2%, за Григорія Шекулу - 2,2% виборців. 

  Схожі результати оприлюднив екзит-пол, який проводили два маріупольські телеканали - "Сигма" і МТВ. За їхніми даними, ОБ набирає 69%, а партія "Сила людей" - 9,5%. Всі інші партії набрали голосів менше від прохідного мінімуму.

  Як повідомляв 5.ua, станом на 16 годину, явка виборців в Маріуполі та Красноармійську сягнула 30%. Станом на цю ж годину спостерігачі не зафіксували в цих містах грубих порушень виборчого законодавства. 

  Видання зазначає, що вибірка склала 2000 респондентів, опитаних на 40 дільницях.

  Попередній матеріал
  Україна постачає сільгосппродукцію до 190 країн світу
  Наступний матеріал
  Бойовики продовжили обстріли сил АТО на двох напрямках