Маріуполь_день тиші
5.ua

Вибори в Маріуполі: до поліції надійшло 21 повідомлення про порушення

  Утім, правоохоронці запевняють, що голосування відбувається спокійно.

  Станом на 13:00 в Маріуполі правоохоронці отримали 21 повідомлення про порушення під час виборчого процесу. Більшість із звернень не належать до компетенції поліції, загалом голосування в місті відбувається спокійно, звітують у прес-службі МВС.

  "Так, в Іллічівському районі троє невідомих проводили соціологічне опитування серед громадян, що проголосували, прямо на ділянці. А на Лівобережжі члени виборчої комісії кинули в урну для бюлетенів контрольний листок без печатки. Варто відзначити, що подібних повідомлень надійшло декілька. Ще один виклик надійшов з Орджонікідзевського району про те, що по проспекту Перемоги висить банер з агітацією на підтримку одного з кандидатів на посаду міського голови", - сказано в повідомленні.

  Раніше повідомлялося про чотири звернення до поліції про виборчі порушення: три - про Маріуполь і одне – про Красноармійськ. Маріуполь і Красноармійськ цілодобово патрулюють 38 груп швидкого реагування. Загалом сьогодні порядок у цих двох містах пильнують півтори тисячі правоохоронців.

  Попередній матеріал
  Японія не братиме участі в міжнародній коаліції проти ІД
  Наступний матеріал
  Явка в Маріуполі та Красноармійську зросла до 30% - "Опора"