dt.ua

Вибори в Красноармійську: ЦВК зобов'язала передати бюлетені на дільниці й розпочати голосування

  Центральна виборча комісія зобов'язала Красноармійську міську територіальну виборчу комісію негайно передати бюлетені на виборчі дільниці й розпочати голосування в місті.

  Відповідну постанову ухвалили на засіданні ЦВК сьогодні, передає "Інтерфакс-Україна".

  Цим рішенням Центрвибрчком скасував попередню ухвалу Красноармійської ТВК про те, що надруковані бюлетені не можуть бути використані на виборах.

  ЦВК також зобов'язала Донецьку військово-цивільну адміністрацію та міську владу повідомити мешканцям міста про початок голосування.

  Нагадаємо, сьогодні вночі Донецький обласний адміністративний суд, який зараз перебуває в Слов'янську, визнав недійсним рішення Красноармійського міськвиборчкому стосовно того, що бюлетені друкуватиме приватний підприємець. З огляду на це комісія вирішила не передавати надруковані бюлетені виборчим дільницям.

  Як повідомляв 5.ua, у Центральній виборчій комісії відповідальність за зрив виборів у Маріуполі поклали на 11 членів міської виборчої комісії, які, за словами чільника ЦВК Михайла Охендовського, "безпідставно не приймають бюлетені та не передають їх до виборчих дільниць міста, чим, по суті, позбавляють маріупольців права проголосувати". Водночас у Центрвиборчкомі заявляють, що вибори в Маріуполі ще можуть відбутися, якщо МВК таки передасть бюлетені. Навіть якщо дільниці відкриють о 18:00, люди матимуть ще дві години на волевиявлення, запевнили в ЦВК.

   

  Попередній матеріал
  Міліція отримала 470 повідомлень про порушення у день виборів – заступник голови МВС
  Наступний матеріал
  КВУ: У низькій явці виборців винні самі учасники виборчого процесу