5 канал

Вибори у Маріуполі, ймовірно, відбудуться - активіст

У Маріуполі на місцевих виборах використовуватимуть бюлетені, надруковані у типографії, яка належить корпорації Рината Ахметова.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила громадський активіст Ірина Перкова.

"Схоже на те, що вибори відбудуться, тому що комісія ТВК прийняла рішення про створення комісії з прийняття бюлетенів з друкарні "Приазовського робочого", яка, нагадую, належить корпорації Рината Ахметова. Як не намагалися демократичні сили передрукувати бюлетені в іншій друкарні, все-таки прийнято рішення використати ці бюлетені", - зазначила вона.

За її словами, не можна відміняти демократичний процес виборів.

"Не можна відміняти демократичний процес виборів. До того ж, люди доклали багато зусиль, щоб поборотися за виборців, при тому, що ресурсів було небагато і все, чого демократичні сили домагалися зараз з друком бюлетенів, це тільки для того, щоб дотримувалися закони і дотримувалася, скажімо так, етика. Але зараз, оскільки прийнято рішення, що бюлетені будуть використані, ... маріупольські сили зараз складають акт і пишуть скарги до ЦВК на всі виявлені порушення під час виборчого процесу", - підкреслила Перкова.

Нагадаємо, як заявив голова Донецької ОДА Павло Жебрівський, законних підстав для скасування місцевих виборів у Маріуполі немає.

Попередній матеріал
У п'ятницю в Україні знову дощитиме
Наступний матеріал
Геращенко: обмін полоненими – один із найскладніших пунктів Мінських перемов