фото ОПОРА / Facebook

Вибори до однієї з міськрад Луганщини визнано недійсними - "Опора"

  Сьогодні о 15:00 Сватівська міська виборча комісія (Луганська область) на своєму засіданні визнала вибори до Сватівської міської ради недійсними.

  Про це повідомляє Громадянська мережа "Опора". МВК також встановила, що помилки під час друку бюлетенів були зроблені з вини членів місцевої виборчої комісії.

  Разом із тим, на виборчих дільницях триває голосування, під час якого виборцям видають бюлетені на виборах до Сватівської міської ради.

  Зазначимо, що сьогодні раніше "Опора" інформувала стосовно помилок у бюлетенях на виборах до згаданої міськради. Зокрема, МВК у разі, якщо партія не висувала в окрузі кандидата, не включала цю партію у бюлетень по відповідному округу.

  Нагадаємо, сьогодні Донецька обласна військово-цивільна адміністрація офіційно заявила про скасування виборів у Маріуполі через відсутність бюлетенів на дільницях. У ОДА зазначають, що бюлетені не були передані, оскільки Маріупольська міська виборча комісія не отримала їх з типографії.

  Тим часом у Центральній виборчій комісії відповідальність за зрив виборів у Маріуполі поклали на 11 членів міської виборчої комісії, які, за словами чільника ЦВК Михайла Охендовського, "безпідставно не приймають бюлетені та не передають їх до виборчих дільниць міста, чим, по суті, позбавляють маріупольців права проголосувати". Водночас у Центрвиборчкомі заявляють, що вибори в Маріуполі ще можуть відбутися, якщо МВК таки передасть бюлетені. Навіть якщо дільниці відкриють о 18:00, люди матимуть ще дві години на волевиявлення, запевнили в ЦВК.

  Попередній матеріал
  Вчасно і майже без порушень: у Польщі сьогодні відбуваються парламентські вибори
  Наступний матеріал
  Цьогоріч на місцевих виборах фіксується менше порушень, ніж на попередніх у 2010 році - КВУ