5 канал

Вибори 2.0: у ЦВК кажуть, що в Кривому Розі все законно

  28 територіальних виборчих комісій вже встановили результати голосування під час другого туру місцевих виборів.

  Про це повідомив голова Центрвиборчкому Михайло Охендовський. Єдине місто, яке досі не впоралося з завданням - Кіровоград. Затримка виникла через перерахунок голосів в одному з районів. Проте у ЦВК очікують на результати вже завтра.

  Прокоментував Охендовський і результати виборів у Кривому Розі. Там, нагадаю, переміг кандидат від "Опоблоку" Юрій Вілкул. Це оскаржує партія "Самопоміч", на що голова ЦВК запевняє: "підстав скасовувати результати виборів міського голови Кривого Рогу - немає".

  "В цілому щодо результатів голосування в Кривому Розі можемо сказати, що на цей момент вони встановлені. Підстав ставити під сумнів законність дій міської виборчої комісії щодо встановлення результатів криворізького міського голови наразі немає. Жодних звернень, які б давали можливість стверджувати протилежне до ЦВК не надходило. Ми готові були піти на зустріч представникам однієї з фракцій ВРУ якщо б вони ініціювали внесення змін до закону, які б наділили ЦВК відповідними повноваженнями. За їх відсутності ЦВК в протизаконний спосіб діяти не може", - заявив Охендовський.

  Нагадаємо, напередодні під стінами ЦВК активісти вимагали визнати незаконним оголошення результатів виборів, згідно з яким міським головою Кривого рогу назвали Юрія Вілкула.

  Попередній матеріал
  Порошенко у Римі: результати першого дня візиту
  Наступний матеріал
  На Одещині знайшли тіло ще одного загиблого із катера "Іволга"