genosse.su

ВР закликала світ посилити тиск на Росію для недопущення проведення псевдовиборів на Донбасі

  Верховна Рада України прийняла проект постанови №3123 "Про звернення Верховної Ради України до держав-партнерів (демократичних держав світу) та міжнародних організацій щодо намірів проведення незаконних виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей.

  За відповідне рішення проголосували 237 народних депутатів. У зверненні зазначається, що Верховна Рада України вимагає відновлення територіальної цілісності України, включаючи Автономну Республіку Крим, згідно з резолюцією Генеральної асамблеї ООН 68/262 від 27 березня 2014 року.

  "Верховна Рада України вважає можливі псевдовибори в окремих районах Донбасу тією межею, яку Росія не має права перетнути. У цьому зв'язку, український парламент закликає міжнародну спільноту посилити всебічний тиск на Російську Федерацію, щоб уникнути зриву Мінських домовленостей", - йдеться в документі.

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко обговорюючи з лідерами парламентських фракцій результати переговорів Нормандської четвірки 2 жовтня в Парижі заявив, що сьогодні, 6 жовтня, бойовики мають оголосити про скасування псевдовиборів на Донбасі.

  Попередній матеріал
  В Індонезії знайшли невідомий досі вид щура - з п'ятачком замість носа
  Наступний матеріал
  Під стінами ВР мітингувальники вимагають пришвидшити звільнення заручників