genosse.su

ВР не проголосувала за внесення змін до перехідних положень закону "Про місцеві вибори"

  Парламенту не вистачило голосів для внесення змін до перехідних положень закону "Про місцеві вибори".

  Український парламент не зміг позбавити себе права визначати перелік адміністративно-територіальних одиниць на Донбасі, в яких місцеві вибори 25 жовтня проводитися не будуть, і затверджувати рішення Центральної виборчої комісії про неможливість проведення місцевих виборів на окремих територіях Луганській і Донецькій областях у зв'язку з російською окупацією.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  У залі засідань в середу так і не знайшлося необхідної кількості голосів (мінімум 226) на підтримку змін до перехідних положень закону "Про місцеві вибори" (№3018) і в постанову "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в 2015 році "(№3017).

  За словами голови комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка, такі зміни необхідно внести, оскільки в діючих редакціях постанова і закон, за його словами, не відповідають Конституції України. Він також підкреслив: якщо цього не зробити, то "це означає, що ми підриваємо легальність виборів на територіях Донецькій і Луганській областях".

  Нагадаємо, як заявляв в ефірі "5 каналу" заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера, ВР має ухвалити спеціальний закон про особливості проведення виборів в окремих районах Донбасу. 

  Попередній матеріал
  Прем'єр закликав парламент прийняти у четвер весь пакет законів для безвізового режиму з ЄС
  Наступний матеріал
  Місцева влада самостійно визначатиме, коли почнеться опалювальний період на місцях - Кабмін