5.ua

Вілкулу варто добровільно піти з посади міського голови Кривого Рогу - Шкіряк

  На думку Шкіряка, скасування попередніх результатів та призначення нових виборів міського голови (а можливо і міськради) - єдиний шлях стабілізувати ситуацію в місті.

  Для досягнення спокою в Кривому Розі Юрій Вілкул повинен добровільно скласти повноваження міського голови, вважає радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк. "Бути "переможцем" у такий спосіб - це сором. Тому, йому б варто скласти свої, досить сумнівні, повноваження і заспокоїти людей", - написав Шкіряк на своїй Facebook-сторінці.

  Радник перекнаний, що скасування попередніх результатів та призначення нових виборів міського голови (а можливо і міськради) у Кривому Розі - єдиний шлях стабілізувати ситуацію в місті.

  "Сьогодні ці питання лежать виключно в площині діяльності ВРУ та вищого керівництва країни. Звичайно, якщо таке рішення буде прийнято, організовувати нові вибори в Кривому Розі повинна нова ЦВК, склад котрої вже найближчим часом повинен бути затверджений у парламенті. Нинішня ЦВК на чолі з Охендовським - це суцільна ганьба! Іі потрібно раз і назавжди припинити", - зазначив Шкіряк.

  Він також додав, що наразі, ситуація в Кривому Розі спокійна, народні депутати постійно контактують із правоохоронцями. "Певні непорозуміння, що мали місце припиненні і діалог переведено в конструктивне русло", - йдеться в дописі. 

  Як повідомляв 5.ua, у неділю, 29 листопада, в Кривому Розі люди зібралися на народне віче через оголошені результати виборів міського голови, згідно з якими перемогу здобув представник "Опозиційного блоку" Юрій Вілкул. Різниця між голосами, відданими за нього, та його опонента, висуванця від "Самопомочі" Юрія Милобога, склала 752 голоси.

  Милобога оскаржував такі результати, утім Дніпропетровський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні. Відхилив його апеляцію і Дніпропетровський окружний апеляційний суд.

  У понеділок, 30 листопада, в Кривому Розі почне роботу тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України з перевірки порушень у другому турі на виборах у Кривому Розі.

  Нагадаємо, голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський нещодавно заявив, що юридична крапка щодо виборів у Кривому Розі поставлена

  Попередній матеріал
  "Опора" назвала явку виборців у Маріуполі та Красноармійську
  Наступний матеріал
  Голосування у Красноармійську та Маріуполі відбулося без порушень громадського порядку – Аброськін