tsn.ua

Від початку виборчої кампанії в Києві та області зафіксували близько тисячі порушень

  Від початку виборчої кампанії у столиці та Київщині правоохоронці виявили 835 передвиборчих порушень.

  Про це сьогодні, 21 жовтня 2015 року, на прес-конференції в Києві заявив начальник ГУ МВС України в м. Києві Олександр Терещук, повідомляє "Укрінформ".

  "Загалом виявлено близько 835 порушень. Щодо порушень інформація внесена в ЄРДР, там де є склад кримінального правопорушення. По частині правопорушень, це 109 - складені адміністративні протоколи, які в найкоротший час мають потрапити до суду і суд вже повинен прийняти законні рішення", - наголосив Терещук, відповідаючи на запитання журналістів щодо загальної кількості порушень, зафіксованих правоохоронцями з вересня, від початку виборчої кампанії в Києві.

  Терещук наголосив, що вже відкрито 10 кримінальних проваджень за статтею 160 ККУ, оголошено 2 підозри. Начальник ГУ МВС України в м. Києві також повідомив, що суди вже розглянули "10 чи 15 адміністративних протоколів".

  Окрім того, заступник начальника ГУ МВС України в Київській області - начальник міліції громадської безпеки ГУ МВС України в Київській області Ігор Драпей повідомив, що під час виборчої кампанії у Київській області зафіксовано 228 передвиборчих порушень. Він наголосив: "На сьогодні у нас зафіксовано 228 порушень різного характеру. Із них 23 носять ознаки кримінального правопорушення, вони внесені до ЄРДР".

  Драпей також зауважив, що 6 кримінальних проваджень по Київській області стосуються безпосередньо підкупу виборців. Зокрема, 2 таких правопорушення зафіксовані у Вишгородському районі, і по одному в Ірпені, Білій Церкві, Обухові і Василькові. "Це і є безпосередньо обіцянка грошових коштів, і продуктових наборів, які постійно в нас, на жаль, відбуваються під час виборчого процесу, і факт організації свят, де задіювався адміністративний ресурс", - додав він.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 21 жовтня, Президент України Петро Порошенко заявив, що першочергове завдання ВР після виборів - зменшити податкове навантаження на підприємців та інвесторів.

  Попередній матеріал
  Порошенко: Звільнено 4 тисячі старих прокурорів
  Наступний матеріал
  Росія витрачає на війну в Сирії до $4 млн на день - експерти