zhzh.info

В Одесі все ще можливий другий тур виборів міського голови

  Другий тур виборів на посаду міського голови Одеси все ще можливий.

  Про це повідомляє місцевий комітет виборців України. За попередніми даними, паралельний підрахунок голосів віддає перемогу чинному меру - Геннадію Труханову у 51% голосів, однак міськвиборчком ще приймає протоколи з двох районів міста.

  З результатом у майже 25 відсотків друге місце посів Олександр Боровик - радник Міхеіла Саакашвілі у тамтешній облдержадміністрації.

  "Той результат, який ми бачимо у міськраду – це результат тієї потворної кампанії, яку ми бачили. Тобто, формула цих виборів примітивна і неприглядна. Підкуп виборців плюс адмінресурс і плюс низька явка дали нам те, що ми отримали", - заявив Голова  Комітету виборців України у Одеській області Анатолій Бойко.

  У саму міськраду проходять 5 партій: "Довіряй ділам" Геннадія Труханова взяла більше третини мандатів у одеській міськраді, "Блок Петра Порошенка "Солідарність" посів друге місце із 20% голосів, "Опозиційний блок" набрав майже 15% , "Українська морська партія" Сергія Ківалова 7% та "Самопоміч" 5% відповідно. Офіційні ж результати виборів міськвиборчком планує оголосити вже ввечері.

  Попередній матеріал
  Клімкін заперечує конфлікт із Шокіним через антикорупційну прокуратуру
  Наступний матеріал
  "Шісанву": у Китаї п'ятирічку прорекламували в психоделічному відео