ua.korrespondent.net

В ОБСЄ прокоментували набір спостерігачів для виборів на Донбасі

  ОБСЄ буде спостерігати за місцевими виборами тільки на тих територіях, де вони будуть організовані в рамках українського законодавства.

  ОБСЄ прокоментувала інформацію про набір спостерігачів на місцеві вибори в Донецькій і Луганській областях. Про це повідомляє InfoResist із посиланням на прес-секретаря організації Лорен Барановську.

  За її словами, спостерігачі будуть розміщені тільки в тих частинах цих двох областей, які знаходяться під контролем української влади: "Ми інформовані про закон і про те, що ЦВК не буде проводити вибори в частинах Донецької та Луганської областей. Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини буде спостерігати за місцевими виборами на тих територіях, де вони будуть організовані в рамках українського законодавства. Після того, як буде прийнято рішення по адміністративно-територіальних одиницях, де вибори проходити не будуть, в організації врегулюють свій план розгортання відповідно".

  Речниця пояснила: "Таким чином ми набираємо обслуговуючий персонал. Після того, як буде прийнято рішення по адміністративно-територіальним одиницям, де вибори не будуть проведені відповідно до законодавства України, БДІПЛ регулюватиме свій план розгортання. Таким чином, найнятий персонал може бути розгорнутий в інших областях".

  Нагадаємо, раніше 5.uaповідомив, що Організація з безпеки і співробітництва в Європі розпочала набір спостерігачів для місцевих виборів в Україні. З офіційному оголошенні на сайті ОБСЄ випливає, що серед інших регіонів шукають спостерігачів і для окупованих бойовиками Донецька та Луганська.

  Попередній матеріал
  Президент має зустрітися з кожною фракцією коаліції - Кужель
  Наступний матеріал
  Лідери політичних сил, які призвели до кривавих сутичок 31 серпня під Радою, мають бути покарані - політтехнолог
  Теги: