polittech.org

Узагальнені дані щодо результатів голосування у другому турі місцевих виборів

  Явка під час другого туру місцевих виборів була значно нижчою ніж під час голосування 25 жовтня. За даними Центрвиборчкому, загалом по Україні виконати громадянський обов'язок прийшло трохи більше 34% виборців.

  На виборах міського голови Києва лідирує Віталій Кличко. Оброблені уже всі 100% протоколів, повідомляє столична територіальна виборча комісія. Згідно з попередніми підрахунками, чинний міський голова має 66,5% підтримки. Його конкурент Борислав Береза - вдвічі менше. Загалом під час другого туру виборів у Києві проголосували 606 тис. містян, явка становила майже 28,5% і це мало не наполовину менше, аніж у першому турі.

  У Львові за результатами підрахунку 98% протоколів перемагає чинний міський голова Андрій Садовий. Про це заявляють у Львівській міській виборчій комісії. Садовий набирає 61% голосів виборців, у Руслана Кошулинського, від "Свободи" майже 37%. За словами голови міськвиборчкому, близько 2% заповнених бюлетенів були визнані недійсними.

  У Дніпропетровську на виборах міського голови лідирує Борис Філатов, кандидат від партії "Укроп". За даними паралельного підрахунку голосів громадянської мережі "Опора", за Філатова віддали свої голоси майже 54% виборців. За конкурента Філатова, кандидата від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула проголосували близько 46% виборців.

  Міським головою Кривого Рогу залишається Юрій Вілкул, кандидат на посаду міського голови від "Опозиційного блоку". Принаймні такі дані оприлюднили місцеві ЗМІ із посиланням на Криворізьку міську виборчу комісію. Згідно з цими повідомленнями, за Юрія Вілкула проголосували трохи більше 50% виборців – це 89 тис. 209 мешканців Кривого Року. Натомість, конкурент Вілкула, кандидат від об'єднання "Самопоміч" Юрій Милобог зібрав тільки на 752 голоси менше.

  У Запоріжжі виграє вибори кандидат від "Опозиційного блоку" Володимир Буряк. За нього віддали свої голоси майже 59% виборців. 41% людей проголосували за кандидата від "Блоку Петра Порошенка" Миколу Фролова. Це результати згідно підрахунку 100% голосів.

  У Чернівцях перемагає чинний міський голова Олексій Каспрук. За нього віддали свої голоси 64,5% виборців. За Віталія Михайлишина проголосували 35% містян.

  У Луцьку також перемагає чинний голова міста Микола Романюк, його підтримали 57% громадян. За Олександра Товстенюка проголосували 43% виборців.

  Нагадаємо, координатор парламентських і виборчих програм "Опори" Ольга Айвазовська на прес-конференції щодо підсумків спостереження за днем голосування повідомила, що у другому турі місцевих виборів кількість порушень суттєво зменшилася.

  Попередній матеріал
  Терористи із зенітної установки обстріляли 29-й блокпост - Тука
  Наступний матеріал
  Різдвяний мультфільм про кішку-невдаху за чотири дні зібрав майже 8 млн переглядів
  Теги: