У ВР домовилися, що блоки не братимуть участі у місцевих виборах

  Законопроект про місцеві вибори планують винести на розгляд парламенту у другому читанні у вівторок.

  Фракції парламентської коаліції погодилися не закріплювати в законопроекті можливість участі блоків у місцевих виборах. Про це заявив перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Прийняли рішення, що блоків не буде", - повідомив він журналістам у четвер у Києві, відповідаючи на запитання про погодження членами парламентської більшості деяких положень законопроекту про місцеві вибори.

  За словами Кононенка, триває дискусія щодо кількості депутатського корпусу в місцевих радах, але фракції зійшлися на тому, що її необхідно зменшити. Народний депутат зазначив, що фракція "Самопоміч" виступає за скорочення кількості місцевих депутатів на 50%. При цьому Кононенко запевнив, що компроміс буде знайдено.

  За словами депутата, законопроект про місцеві вибори заплановано винести на розгляд парламенту у другому читанні у вівторок.

  Перший заступник голови фракції БПП також повідомив, що триває дискусія стосовно законодавчого обмеження "сепаратистських регіональних проектів". Він пояснив, що обговорюється норма про те, що партія може брати участь у виборах, якщо вона висунула кандидатів не менше, ніж у 2/3 областей України.

  Попередній матеріал
  Перші групи призовників шостої хвилі мобілізації вирушили на Схід з Івано-Франківська і Харкова
  Наступний матеріал
  ГПУ оскаржить виправдувальний вирок екс-ректору Мельнику