фото portal.lviv.ua

У ЦВК підтвердили, що Усенко-Чорна оголосила голодування

  За словами голови комісії Михайла Охендовського, він отримав підтвердження цієї інформації від близької до Жанни Усенко-Чорної людини.

  Інформацію про те, що заступник голови Центральної виборчої комісії Жанна Усенко-Чорна оголосила голодування, підтвердив голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський, повідомляє ЛІГА.net.

  Він заявив: "Дійсно, така інформація підтверджується. Я не міг поговорити з нею по телефону, вона в лікарні. Але від дуже близької до неї людини я отримав підтвердження цієї інформації. Це прояв тиску, якого зазнають члени ЦВК".

  Нагадаємо, про те, що Жанна Усенко-Чорна оголосила голодування, раніше повідомили журналісти "Української правди". Заступниця голови ЦВК повідомила, що деякі народні депутати вимагали відставки членів ЦВК і навіть погрожували їм фізичною розправою.

  Нагадаємо, конфлікт викликало рішення ЦВК з приводу другого туру виборів у Павлограді на Дніпропетровщині. думки з цього приводу розділилися навіть у самих членів комісії. Ця постанова викликала суспільний резонанс, міліція кваліфікувала її як порушення закону про місцеві вибори, а наступного дня її скасував суд.

  Попередній матеріал
  У більшій частині Сватового вже відновлено постачання води й електроенергії – міський голова
  Наступний матеріал
  Біля аеропорту "Київ" встановили арт-літак (фото)