mvs.gov.ua

У тернопільській друкарні знайшли майже 2 тис. необлікованих бюлетенів

Правоохоронці виявили в одній із друкарень Тернополя 1800 необлікованих бюлетенів та вісім кліше.

Про це повідомляє прес-служба МВС України в Тернопільській області.

"Міська та обласна територіальні виборчі комісії уклали угоду про друк виборчих документів. Згідно з нею, друкарня зобов'язувалася надрукувати 181695 бюлетенів по Тернополю та 842842 по області. Відповідно до умов договору та умов виборчого законодавства, кліше має бути знищене за день до голосування, а надлишок бюлетенів (близько 1%) мав бути знищений у день передачі оригіналів, а це 16-19 жовтня. Проте цього не було зроблено. Документацію вилучили правоохоронці. За попередньою інформацією, там було 385 бюлетенів до міської ради, 42 до обласної, 21 до Залозецької сільради та 1354 бюлетенів для голосування за міського голову", - повідомив начальник обласного управління міліції Олександр Богомол.

Він зазначив, що відповідальність нестиме власник друкарні, але слідчі перевіряють і дії членів ТВК, оскільки вони відповідають за складання акту на знищення. Документу наразі правоохоронці не бачили. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років.

Нагадаємо, 20 жовтня у ЦВК прокоментували друк бюлетенів у Маріуполі на підприємстві Ахметова. У Центрвиборчкомі здивовані рішенням територіальної виборчої комісії Маріуполя, яка доручила друкувати бюлетені на підприємстві, що належить олігарху Ринату Ахметову.

Попередній матеріал
СБУ впіймала на хабарі чиновника юстиції в Чернігівській області
Наступний матеріал
Робоча група з перевірки ДФС рекомендує Кабміну розглянути питання про звільнення Насірова