Фото прес-служби СБУ

У Сумах на хабарі піймали екс-голову обласної виборчої комісії

  Співробітники БУ затримали у Сумах на хабарі колишнього голову Сумської обласної виборчої комісії, якого було змінено на посаді лише два тижні тому.

  Як повідомляє прес-служба відомства, перебуваючи на посаді голови ОВК чоловік "освоїв" частину бюджетних коштів, виділених на потреби виборчої комісії. Зокрема, домовився про "відкат" з місцевим підприємством, якому були перераховані кошти начебто для придбання канцелярських товарів, надання транспортних послуг та матеріально-технічного забезпечення виборчого процесу в регіоні.

  Співробітники спецслужби затримали екс-голову комісії у центрі Сум під час отримання "подяки" у розмірі понад 76 тисяч гривень. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України. Наразі СБУ здійснює невідкладні оперативно-слідчі дії з встановлення інших можливих фактів отримання хабарів та "відкатів" колишнім головою Сумської обласної виборчої комісії.

  Попередній матеріал
  Петухов: До Європейського суду подано три міждержавні позови, а також сотні індивідуальних скарг українців проти РФ
  Наступний матеріал
  До 21 листопада по всій Україні має завершитися перейменування об'єктів топоніміки з радянськими назвами - Короленко