transkarpatia.net

У місцевих виборах візьмуть участь 132 партії - ЦВК

  Ще 10 партій до виборів не допустили через неправильно оформлені документи.

  Центральна виборча комісія прийняла рішення про участь 132 політичних партій у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року зі 142, які надіслали документи. Відповідне рішення було прийнято у неділю, 20 вересня, на черговому засіданні Центральної виборчої комісії, яке провів голова комісії Михайло Охендовський. Про це повідомили у прес-службі ЦВК, передає "Укрінформ".

  "Центральна виборча комісія відзначила, що в установлений Законом строк - не пізніш як за 35 днів до дня голосування, тобто до 19 вересня 2015 року включно - до Комісії надійшли документи щодо участі у відповідних виборах від 142 політичних партій. При цьому 132 партіями до Центральної виборчої комісії подано копії рішень вищих керівних органів разом з іншими, передбаченими Законом документами, які відповідають вимогам, встановленим частиною першою статті 36 Закону ("Про місцеві вибори" - ред.)", - мовиться в повідомленні.

  Водночас, у ЦВК зазначили, що документи 10 політичних партій були оформлені "з порушенням встановлених вимог Закону".

  ЦВК також затвердила форму Переліку політичних партій, які вирішили брати участь у виборах 25 жовтня. Зокрема, у ньому в алфавітному порядку зазначено назви усіх політичних партій, документи яких надійшли до Комісії до 19 вересня 2015 року включно, назви вищого керівного органу кожної політичної партії, дати, номери та назви рішення вищого керівного органу політичної партії. Крім того, в Переліку вказані невідповідності до вимог закону, допущені окремими політичними партіями у наданих ними до ЦВК документах.

  Нагадаємо, 9 вересня Президент України Петро Порошенко підписав указ "Про забезпечення проведення демократичних, чесних і прозорих місцевих виборів 25 жовтня 2015 року". 

  Попередній матеріал
  Злива у Львові: поліцейські на руках виносили пасажирів маршрутки, яка застрягла у воді (відео)
  Наступний матеріал
  Штаб АТО: Сьогодні бойовики з гранатометів обстріляли опорний пункт сил АТО в Луганському