polittech.org

У Маріуполі вибори так і не стартували - депутат

  У Маріуполі жодна дільнична комісія не розпочала роботу.

  Про це повідомив у Facebook народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Єгор Фірсов. "Маріуполь, 8 ранку: жодна дільнична комісія не розпочала роботу - вибори остаточно зірвані!", - написав він сьогодні вранці.

  Він також додав: "Ми не повинні це так залишати! За цим фарсом має бути чітка кримінальна відповідальність винних осіб! Наголошую, не політична, а конкретний суд та конкретний термін!".

  Зазначимо, що Маріупольський виборчком відмовився приймати виборчі бюлетені. У надрукованих бюлетенях в типографії, що належить компанії Ріната Ахметова,  знайшли помилки. Також були й незапаковані документи. Члени міськвиборчкому заявили про ризик фальсифікацій.

  Сьогодні ж зранку у міській виборчій комісії повідомили, що отримали смс-повідомлення, в яких, нібито, за підписом голови ТВК, їм погрожували кримінальними справами за відмову прийняти надруковані бюлетені. Водночас, вже з'явилася пропозиція перенести голосування у Маріуполі в день другого туру виборів міських голів – на 15 листопада. 

  Наразі бюлетені як і раніше перебувають у друкарні, куди прибули і спостерігачі.

  Як повідомляють ЗМІ, вночі в друкарні залишалися 9 членів тервиборчкому. Вони мають намір передати правоохоронцям зіпсовану документацію. Між тим, голова виборчкому наполягала на прийнятті бюлетенів для голосування.

  Попередній матеріал
  Бойовики вночі обстріляли позиції українських військових поблизу Пісків - штаб АТО
  Наступний матеріал
  Бойовики не відвели частину важкої техніки від лінії розмежування - ОБСЄ