5.ua

У Маріуполі намагаються повторно зірвати вибори – "Опора"

  У місті Маріуполь Донецької області намагаються повторно зірвати проведення виборів.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила координатор виборчих програм громадської мережі "Опора" Ольга Айвазовська. За її даними, сьогодні, 28 листопада, територіальна виборча комісія не змогла затвердити порядок денний.

  Засідання Маріупольської міської ТВК розпочалося о 17 годині. На ньому планувалося вирішити більше 10 питань, зокрема, й скасування реєстрації спостерігачів від одного з кандидатів та розгляд поданих до комісії скарг. Утім член комісії від "Батьківщини" запропонував винести на порядок денний додаткове питання, за яким ТВК рекомендувалося визнати порядок виготовлення і передачі виборчих бюлетенів такими, що не відповідають Закону України "Про місцеві вибори".

  "Ця пропозиція спричинила гострі дебати серед членів виборчої комісії. В результаті взагалі не було затверджено порядок денний", - зазначила Айвазовська.

  В "Опорі" зауважили, що Центральна виборча комісія замовила виготовлення бюлетенів на ДП "Поліграфкомбінат "Україна". Їх під контролем було передано у відповідні районні комісії Маріуполя, де кожна ДВК під наглядом членів ЦВК отримала свій пакунок. Наразі виборчі бюлетені знаходяться у приміщеннях дільничних виборчих комісій.

  Зазначимо, що сьогодні в Маріуполі та Красноармійську Донецької області день тиші. На завтра в цих містах заплановані вибори. 

  Нагадаємо, під час проведення місцевих виборів Центрвиборчком достроково розпустив Маріупольську та Красноармійську міські виборчі комісії через встановлення фактів систематичного порушення ними законодавства. Тому в тих містах вибори не відбулися вчасно. Згодом парламент призначив дату виборів у Маріуполі і Красноармійську на 29 листопада. 

  Попередній матеріал
  Через енергетичну блокаду Криму окупанти призупинили деякі підприємства
  Наступний матеріал
  МВС не має наміру звільняти Паскала – Аваков