фото ogo.ua

У Києві одна з політсил дарувала виборцям квіти – КМДА

  Станом на 14:00 25 жовтня Міський координаційний центр та правоохоронні органи отримали 149 повідомлень про правопорушення під час голосування в столиці.

  Про це звітують у Київській міській державній адміністрації.

  Зокрема, у 12 повідомленнях ішлося про підкуп виборців - у Голосіївському, Дарницькому, Дніпровському, Оболонському, Печерському, Солом'янському та Шевченківському районах. Також зафіксовано 2 повідомлення про винесення бюлетенів у Голосіївському та Подільському районі, 1 повідомлення – про підвіз виборців у Дніпровському районі, 67 – стосовно агітації на будинках, 3 – щодо агітації біля ДВК у Шевченківському та Дарницькому районах. Ще 4 повідомлення були про фотографування бюлетенів у Голосіївському, Дніпровському, Святошинському та Солом'янському районах.

  Окрім того, у Святошинському районі затримано автомобіль, з якого виборцям роздавалися кошти за голосування за певну політичну силу. У Печерському районі від однієї з політичних сил виборцям вручалися квіти.

  У КМДА зазначили, що на балконах житлових будинків і досі продовжують фіксувати факти розміщення банерів. "Правоохоронними органами та комунальними службами зараз припиняються такі дії, але хочу звернутись до киян, що штрафи за порушення закону значно вищі за копійки, які можна отримати від розміщення агітації", – наголосив Володимир Бондаренко, керівник апарату КМДА, координатор Міського координаційного центру з вирішення питань забезпечення виконання заходів, визначених виборчим законодавством, щодо підготовки та проведення виборів Київського міського голови та депутатів Київради.

  У КМДА також нагадують, що у разі виявлення порушень законодавства під час виборчого процесу можна звернутись за телефонами:

  • "Гаряча лінія" ГУ МВС України в м. Києві - 271-67-27;
  • "Гаряча лінія" Служби Безпеки України - 256-99-91;
  • "Гаряча лінія" Міського координаційного центру - 202-74-16;
  • Контактний центр міста Києва - 15-51.

  Нагадаємо, станом на 15:00 до МВС надійшло 342 повідомлення про порушення під час виборчого процесу.

  Попередній матеріал
  КВУ: У низькій явці виборців винні самі учасники виборчого процесу
  Наступний матеріал
  Таран: Цьогорічні місцеві вибори є визначальними для успіху реформи щодо децентралізації влади